Adres e-mail:

Wydanie:

Zarząd Powiatu zaniepokojony pomysłem utworzenia Powiatu Trzcianeckiego

Zarząd Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego jest zaniepokojony pomysłem Komitetu Miejskiego PiS w Trzciance, dotyczącym przywrócenia funkcjonowania Powiatu Trzcianeckiego. Członkowie Zarządu Powiatu wydali stanowisko, w którym tłumaczą, jak negatywne mogą być skutki takiego projektu.

 

8 marca: także w Pile strajk zamiast kwiatka

Pilanki dołączą do Międzynarodowego Strajku Kobiet. Wydarzenie organizuje Ogólnopolski Strajk Kobiet – nieformalna, bezpartyjna inicjatywa kobiet, należących do różnych organizacji, a także niezrzeszonych, które zorganizowały Ogólnopolski Strajk Kobiet – Czarny Poniedziałek, w ponad 200 miastach w Polsce i za granicą.

Mikołaj z fińskiego Rovaniemi odwiedził Pilę [ZDJĘCIA]

Ile lat ma Mikołaj oraz jaką ma długą brodę? Tego można było dowiedzieć się, na spotkaniu z "prawdziwym" Mikołajem z Rovaniemi, który w poniedziałek odwiedział Piłę.

Gimnazjum nr 5 połączy się z „dwójką”, a Gimnazjum nr 4 z „piątką”. Pracę w szkołach stracić może nawet 60 osób

Od 1 września z edukacyjnej mapy Piły zniknie Gimnazjum nr 5 i Gimnazjum nr 4. Pracę stracić może nawet 60 osób. W budżecie miasta zarezerwowano 400 tys. zł, żeby wyposażyć podstawówki w pracownie przedmiotowe, których w tych szkołach brak.