Adres e-mail:

Wydanie:

Na kolędowanie zapraszamy 26 grudnia, o godz. 18. do hali widowiskowo-sportowej. Jak co roku spodziewać można się dobrej muzyki i dobrego klimatu. Tych, którzy choć raz uczestniczyli w koncercie, nie trzeba zapraszać. Wiedzą, że przyjść warto. Imprezę polecamy jednak także tym, którzy jeszcze nie kolędowali z „Piochem”...

W tym roku koncert odbędzie się już po raz jedenasty! Jedynie w ubiegłym roku organizacja wydarzenia nie doszła do skutku, ze względu na wyjazd głównego organizatora za granicę.

Po powrocie Łukasz nie wyobraża sobie jednak, żeby koncertu nie zrobić.

- Robię konsekwentnie to, co zacząłem dziesięć lat temu – mówi. - „Dziesięć kolęd” ma swoją rangę. To impreza znana, z dobrą marką. Więc mimo że rok temu nie było koncertu, nie widzę powodów, żeby nie wracać do dobrej tradycji.

Piochu w tym roku organizacją funduszy na swój wielki świąteczny koncert zajął się sam.

- Naszym głównym sponsorem jest prywatna firma FGXpress Team Pegasus, zajmująca się dystrybucją produktów medyczno-kosmetycznych na całym świecie. No i oczywiście są stali sponsorzy czyli złotowscy przedsiębiorcy – mówi Łukasz.

Co usłyszymy na koncercie w pierwszy dzień świąt?

- To słodka tajemnica... – uśmiecha się Piochu.

Nie ukrywa jednak, że cieszy go, że udało mu się ściągnąć kwartet smyczkowy, który towarzyszyć będzie miejscowym wykonawcom. Na smyczkach grać będą studenci poznańskiej Akademii Muzycznej, wśród których znajdą się także pilanie, a także muzycy ze Szczecinka czy Chodzieży.

Na wielkie kolędowanie w Złotowie serdecznie zapraszamy! Miesięcznik ZŁOTÓW NaGłos jest patronem prasowym wydarzenia.

-----------------------------------------------------------------------------
ZŁOTÓW, 26 grudnia, piątek, godz. 18., hala widowiskowo-sportowa.
Koncert transmitowany będzie przez TV Asta i TV Vectra.