Adres e-mail:

Wydanie:

Na początku września w Pile odbędzie się 23. Półmaraton Philipsa. To ostatni dzwonek, by rozpocząć szlifowanie formy!

Klub Biegowy 4Run Team serdecznie zaprasza wszystkich biegaczy na dwutygodniowy stacjonarny obóz sportowy, podczas którego będzie okazja poznać wiele tajników treningu i pobiegać w doborowym towarzystwie pod okiem profesjonalnego trenera – maratończyka, Marka Jaroszewskiego.

Zaproszenie skierowane jest przede wszystkim do osób mieszkających w Pile i najbliższej okolicy, a także tych, którzy w dniach 29.07 - 11.08 przebywać będą na terenie miasta, jako że organizator nie zapewnia noclegów i wyżywienia osobom uczestniczącym w obozie.

Zajęcia w ramach obozu rozpoczynać się będą codzienne (od 29.07 do 11.08) o godzinie 19., na ulicy Mickiewicza 95. Zawodnicy zobowiązani są dotrzeć w stroju sportowym i odpowiednim obuwiu. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą wody.

Zajęcia są odpłatne, a w ramach wpisowego w wysokości 15 zł/dzień organizator gwarantuje  określenie poziomu wydolności w pierwszym dniu obozu, trening z Markiem Jaroszewskim - profesjonalnym trenerem i maratończykiem, posiadającym rekord życiowy w maratonie 2:14, przygotowanie do startu w Półmaratonie Philipsa oraz maratonów jesiennych, test wydolnościowy na koniec zgrupowania, możliwość otrzymania indywidualnych wskazówek.

Z opłaty za obóz zwolnieni są członkowie Klubu Biegowego 4Run Team, którzy dokonali opłaty członkowskiej za 2013 rok.

Dodatkowe informacje na temat obozu w sklepie 4Run w Pile, ul. Boh. Stalingradu 5, lub pod numerem telefonu (67) 67 348 25 48 oraz mailowo:  redakcja@4run.pl.