Adres e-mail:

Wydanie:

Enea od początku roku jest sponsorem tytularnym pilskiej drużyny walczącej w najwyższej klasie ligowych rozgrywek żeńskiej siatkówki w Polsce. W sobotę, 21 stycznia Piotr Adamczak, wiceprezes Enei oraz Radosław Ciemięga, prezes PTPS ogłosili rozpoczęcie współpracy.

Będziemy współpracować z partnerem z tradycjami i dużym potencjałem. Wspieramy sportowców ambitnych i utytułowanych. To jest element naszej społecznej aktywności – powiedział Piotr Adamczak, wiceprezes Enei.

Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy nawiązać współpracę z takim partnerem. Jestem przekonany, że nasze ponad 20-letnie doświadczenie jeśli chodzi o grę w najwyższej lidze rozgrywkowej zaowocuje sukcesami – zapowiedział Radosław Ciemięga, prezes PTPS S.A.

Prezes podziękowania skierował również do obecnego na konferencji posła Grzegorza Piechowiaka, który miał swój udział przy finalizacji kontraktu sponsorskiego.

Bardzo się cieszę, że doszło do podpisania tej umowy i liczę na to, że ta współpraca nie będzie trwała tylko rok – powiedział Grzegorz Piechowiak.

Umowa sponsorska z Eneą podpisana została na jeden rok. Jak zapowiedział prezes PTPS w październiku podejmowana będzie decyzja o ewentualnym przedłużeniu współpracy na kolejny sezon.

Na razie skupiamy się na bieżącej współpracy, ale wszystko jest oczywiście możliwe – powiedział z nadzieją wiceprezes Enei.