Adres e-mail:

Wydanie:

To kolejny sukces mieszkanki Szydłowa Natalii Madaj. O wioślarce zrobiło się głośno na całym świecie po tym, jak jej osada zdobyła złoty medal na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Wydarzeniem tym żyła cała Polska. Złoto Natalii na olimpiadzie poruszyło jej całą rodzinną miejscowość, której mieszkańcy najpierw zorganizowali specjalną strefę kibica, by dopingować swoją zawodniczę, a później urządzili iście królewskie powitanie złotej medalistki.

Sukces Natalii Madaj z Rio ma teraz swoje kolejne odsłony. Złota olimpijska dwójka zdobyła niedawno miano najlepszej na świecie. Polską osadę wioślarską doceniła Międzynarodowa Federacja Wioślarska (FISA) – jedna z najstarszych międzynarodowych federacji sportowych na świecie.

To jest niesamowity rok! To ogromne wyróżnienie, moja radość nie ma końca! – komentowała „na gorąco” na swoim profilu na portalu społecznościowym Natalia Madaj.

To jednak nie koniec wyróżnień. Osada Natalia Madaj – Magdalena Fularczyk-Kozłowska znalazła się w dwudziestce nominowych w 82. Plebiscycie na

Najlepszego Sportowca Polski 2016 organizowanym przez redakcję Przeglądu Sportowego. O tym, czy tytuł zdobędzie, zdecydują czytelnicy Przeglądu. Głosowanie trwa do początku stycznia. Trzymamy kciuki!