Adres e-mail:

Wydanie:

- Piotra będziemy pamiętać jako życzliwego, uczynnego i pełnego optymizmu człowieka, a zarazem sumiennego i odpowiedzialnego funkcjonariusza – mówi podkom. Żaneta Kowalska.


Z mundurem związał się 12 lat temu. W latach 2005-2010 pełnił służbę w Posterunku Policji w Białośliwiu. Od 2011 roku zajmował stanowiska dzielnicowego, asystenta Zespołu Kryminalnego, a następnie detektywa Zespołu Dochodzeniowo – Śledczego Posterunku Policji w Łobżenicy.

Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Sebastian Cichocki wraz z kadrą kierowniczą, policjantami pełniącymi służbę na terenie powiatu pilskiego oraz pracownikami cywilnymi Policji, Rodzinie zmarłego i najbliższym składa wyrazy głębokiego współczucia.

7 czerwca br. w Komendzie Powiatowej Policji w Pile odbyła się odprawa kadry kierowniczej, podczas której uczczono minutą ciszy pamięć Piotra Pilarczyka.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 9 czerwc, o godz. 11., w kaplicy na cmentarzu w Wyrzysku.

„Piotrze! Oddając się zadumie nad wielkością i pięknem ludzkiego życia, nad towarzyszącymi mu trudami i przeszkodami, myślami pozostawać będziemy z Tobą na zawsze!” - czytamy na policyjnym portalu. „Łączymy się w bólu, Rodzinie i najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia”.