Adres e-mail:

Wydanie:

Marta jest mamą 6-letniego Wadima i żoną Sebastiana. W ubiegłym roku szczęśliwe małżeństwo podjęło decyzję o powiększeniu rodziny. Informacja o ciąży Marty zbiegła się jednak z tragiczną diagnozą lekarzy. Okazało się, że kobieta cierpi na raka piersi. Lekarze podjęli decyzję o amputacji piersi i węzłów chłonnych, muszą jednak czekać do czasu, kiedy dziecko rozwinie się na tyle, aby można było wywołać poród i poddać Martę właściwemu leczeniu.

Obecnie - ze względu na ciążę – 31-latka nie może być poddana skutecznej chemioterapii. Marta przechodzi teraz żmudną i bardzo kosztowną rehabilitację związaną z amputacją piersi.
W leczeniu wspierają ją mąż i synek, a także policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile. Mąż Marty jest bowiem policjantem pilskiej komendy.
- Pomagamy, jak możemy, ale i zwracamy się z apelem do wszystkich, którzy chcą i mogą pomóc naszemu koledze i jego rodzinie. Walka z rakiem oraz rehabilitacja Marty - oprócz wsparcia najbliższych - wymagają bardzo dużych nakładów finansowych. Liczy się każda złotówka - mówi kom. Marcin Towalewski, przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Komendzie Powiatowej Policji w Pile.
Pieniądze na leczenie Marty Jezior będą zbierane też podczas współorganizowanego przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Komendzie Powiatowej Policji w Pile wydarzenia charytatywnego. Wkrótce w Pile odbędzie się koncert, z którego dochód zostanie przeznaczony na ten cel.

------------------

Wpłaty na leczenie i rehabilitację Marty Jezior można dokonywać na konto bankowe: 33 8944 0003 0002 7430 2000 0060.

Rodzina chorej oraz zaangażowani w pomoc dla niej policjanci proszą również o przekazanie 1% na rzecz Fundacji Złotowianka (KRS 0000308316) z dopiskiem: "Dla Marty Jezior".