Adres e-mail:

Wydanie:

Wystartuj w Koronie Wielkopolski

W niedzielę, 12 lutego nad jeziorem Płotki odbędą się zawody nordic walking. W imprezie mogą uczestniczyć wszyscy miłośnicy tej dyscypliny sportu. Każdy, kto ukończy marsz, otrzyma pamiątkowy medal, a wśród wszystkich uczestników rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody.

Start i metę marszu nordic walking organizatorzy zlokalizowali na terenie ośrodka MOSiR nad jeziorem Płotki. Tam też znajdować się będzie biuro zawodów oraz odbywać się będą imprezy towarzyszące rywalizacji, która rozgrywać się będzie na dwóch trasach długości 5 i 10 kilometrów. Najlepsi zawodnicy otrzymają dyplomy, a wszyscy którzy ukończą marsz - pamiątkowe medale.


Do udziału w zawodach zgłosić się może każdy: indywidualnie i drużynowo. Zapisy przyjmowane są elektronicznie: www.koronawielkopolski.pl (zakładka Piła) lub w biurze zawodów w dniu imprezy.


Zawody na Płotkach organizowane są w ramach cyklu „Korona Wielkopolski”, który wyłoni indywidualnego i drużynowego mistrza województwa wielkopolskiego. Zapraszamy do udziału w marszu i pikniku.


Wystrzelaj sobie volkswagena

Centrum Strzelectwa Sportowego zaprasza na Walentynkowe Zawody Strzeleckie. Do wygrania weekend z Volkswagenem UP.

Zawody rozegrane zostaną w sobotę, 18 lutego, na obiektach CSS Tarcza. Do wygrania dla najlepszej pary (kobieta i mężczyzna) weekend z Volkswagenem UP.

Zawody zaczynają się o godz. 9.30. Zapisy do 18 lutego, do godz. 9. Szczegóły na www.tarczapila.pl