Adres e-mail:

Wydanie:

Jacek Żakowski w Pile o wolnych mediach

W piątek, 30 czerwca, na zaproszenie Klubu Obywatelskiego, do Piły przyjedzie dziennikarz i publicysta Jacek Żakowski. Mówił będzie o wolnych mediach.

Mamy nowych komendantów policji i szkoły policji

Insp. Beata Różniak-Krzeszewska została nowym komendantem Szkoły Policji w Pile. Z kolei komendą powiatową policji dowodził będzie insp. Sebastian Cichocki. Nominacje miały szczególną oprawę. Do Piły przyjechał Jarosław Zieliński, wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Komendant Główny Policji nadinsp. Jarosław Szymczyk.

Wolontariusze, którzy chcą leczyć śmiechem, pilnie poszukiwani!

Czarnkowska filia fundacji Dr Clown ogłasza nabór wolontariuszy. Jeśli chcesz zdobyć wiedzę z zakresu „śmiechoterapii”, dołącz do ekipy „Doktorów Clownów".

Pokazał klasę we Francji

Nie udało się stanąć na podium, ale już sam udział reprezentanta Polski w Mistrzostwach Europy Operatorów we francuskim Clermont-Ferrand to historyczne wydarzenie. Bartłomiej Grzybek, właściciel gospodarstwa w gminie Tarnówka zapowiada, że za rok stanie „na pudle”.

Zygmunt Jasiecki Człowiekiem Roku 2016!

Zygmunt Jasiecki – przewodniczący Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi” zwyciężył w wielkopolskiej edycji plebiscytu organizowanego przez Głos Wielkopolski „Człowiek Roku 2016”. Pozostałych uczestników konkursu pokonał zdecydowaną przewagą głosów.

Mamy pomysł na aktywne Walentynki

Święto zakochanych można spędzić romantycznie, ale można też aktywnie. My zachęcamy do tego drugiego rozwiązania. Można wystartować w "Koronie Wielkopolski" lub wystrzelać sobie weekend z volkswagenem.

Po ciężkiej chorobie zmarł policjant Piotr Pilarczyk

6 czerwca, po długiej chorobie zmarł policjant st. asp. Piotr Pilarczyk. Odchodząc, pozostawił pogrążoną w smutku żonę Aleksandrę, córeczkę Jagódkę, rodzinę, przyjaciół i kolegów.

Jest w ciąży i ma raka. Potrzebna pomoc dla żony policjanta z Piły

31-letnia pilanka walczy o życie swoje i swojego nienarodzonego dziecka. Marta Jezior niemal w jednej chwili dowiedziała się, że jest w ciąży, ale i że choruje na nowotwór.

Zygmunt Malinowski z Ars Medical w Pile menedżerem roku w ochronie zdrowia!

19 stycznia, w ręce doktora Zygmunta Malinowskiego, trafi główna nagroda w kategorii Menedżer Roku 2016 w Ochronie Zdrowia – placówki prywatne. Prezes zarządu pilskiej kliniki Ars Medical, która w tym roku została rozbudowana o nowe skrzydło, został zwycięzcą szesnastej edycji prestiżowego konkursu Sukces Roku w Ochronie Zdrowia - Liderzy Medycyny.

Pilnie potrzebna krew dla 34-letniej Doroty. Pomóż!

Pilnie potrzebna jest rzadka grupa krwi: B Rh- dla Doroty Mądrach, matki 2,5-letniego Karolka. 34-latka z Piły choruje na białaczkę. Od dwóch miesięcy leży na oddziale hematologii kliniki Ars Medical, gdzie przechodzi chemioterapię. Bardzo potrzebuje krwi, która cały czas musi być przetaczana.