Adres e-mail:

Wydanie:

Ania i Robert Lewandowscy pomogli Michelle z Piły

Ania i Robert Lewandowscy odwiedzili Klinikę Onkologii i Klinikę Neurochirurgii w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Jednym z dzieci, które spotkali, była mała Michelle Kotecka z Piły.

Jacek Żakowski w Pile o wolnych mediach

W piątek, 30 czerwca, na zaproszenie Klubu Obywatelskiego, do Piły przyjedzie dziennikarz i publicysta Jacek Żakowski. Mówił będzie o wolnych mediach.

Pilnie potrzebna krew dla 34-letniej Doroty. Pomóż!

Pilnie potrzebna jest rzadka grupa krwi: B Rh- dla Doroty Mądrach, matki 2,5-letniego Karolka. 34-latka z Piły choruje na białaczkę. Od dwóch miesięcy leży na oddziale hematologii kliniki Ars Medical, gdzie przechodzi chemioterapię. Bardzo potrzebuje krwi, która cały czas musi być przetaczana.

Happy Olo w Pile czyli o tym, jak trzykrotnie przepłynąć ocean kajakiem

Aleksander Doba, jeden z najwybitniejszych polskich podróżników, który w 2011 roku jako pierwszy człowiek na świecie przepłynął kajakiem ocean, a potem jeszcze dwukrotnie, dzięki sile mięśni, pokonał Atlantyk, odwiedził Piłę.

Pokazał klasę we Francji

Nie udało się stanąć na podium, ale już sam udział reprezentanta Polski w Mistrzostwach Europy Operatorów we francuskim Clermont-Ferrand to historyczne wydarzenie. Bartłomiej Grzybek, właściciel gospodarstwa w gminie Tarnówka zapowiada, że za rok stanie „na pudle”.

Mamy nowych komendantów policji i szkoły policji

Insp. Beata Różniak-Krzeszewska została nowym komendantem Szkoły Policji w Pile. Z kolei komendą powiatową policji dowodził będzie insp. Sebastian Cichocki. Nominacje miały szczególną oprawę. Do Piły przyjechał Jarosław Zieliński, wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Komendant Główny Policji nadinsp. Jarosław Szymczyk.

16 i 17 września w Pile wielka akcja dla Michałka. Zarejestruj się i pomóż!

16 i 17 września w Pile odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych dawców krwiotwórczych komórek macierzystych krwi i szpiku - dla Michałka i innych pacjentów. 5-latek z Piły choruje na ciężką aplazję szpiku. Jego życie uratować może przeszczep.

Po ciężkiej chorobie zmarł policjant Piotr Pilarczyk

6 czerwca, po długiej chorobie zmarł policjant st. asp. Piotr Pilarczyk. Odchodząc, pozostawił pogrążoną w smutku żonę Aleksandrę, córeczkę Jagódkę, rodzinę, przyjaciół i kolegów.

Zygmunt Jasiecki Człowiekiem Roku 2016!

Zygmunt Jasiecki – przewodniczący Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi” zwyciężył w wielkopolskiej edycji plebiscytu organizowanego przez Głos Wielkopolski „Człowiek Roku 2016”. Pozostałych uczestników konkursu pokonał zdecydowaną przewagą głosów.

Księgowa ze Złotowa na Wyspie Przetrwania

Pochodząca ze Złotowa Justyna Gokiert-Skrentna znalazła się wśród 16. uczestników nowego reality show Polsatu - Wyspa przetrwania. Emisja programu startuje we wrześniu.