Adres e-mail:

Wydanie:

Po ciężkiej chorobie zmarł policjant Piotr Pilarczyk

6 czerwca, po długiej chorobie zmarł policjant st. asp. Piotr Pilarczyk. Odchodząc, pozostawił pogrążoną w smutku żonę Aleksandrę, córeczkę Jagódkę, rodzinę, przyjaciół i kolegów.

Jest w ciąży i ma raka. Potrzebna pomoc dla żony policjanta z Piły

31-letnia pilanka walczy o życie swoje i swojego nienarodzonego dziecka. Marta Jezior niemal w jednej chwili dowiedziała się, że jest w ciąży, ale i że choruje na nowotwór.

Zygmunt Malinowski z Ars Medical w Pile menedżerem roku w ochronie zdrowia!

19 stycznia, w ręce doktora Zygmunta Malinowskiego, trafi główna nagroda w kategorii Menedżer Roku 2016 w Ochronie Zdrowia – placówki prywatne. Prezes zarządu pilskiej kliniki Ars Medical, która w tym roku została rozbudowana o nowe skrzydło, został zwycięzcą szesnastej edycji prestiżowego konkursu Sukces Roku w Ochronie Zdrowia - Liderzy Medycyny.

Pilnie potrzebna krew dla 34-letniej Doroty. Pomóż!

Pilnie potrzebna jest rzadka grupa krwi: B Rh- dla Doroty Mądrach, matki 2,5-letniego Karolka. 34-latka z Piły choruje na białaczkę. Od dwóch miesięcy leży na oddziale hematologii kliniki Ars Medical, gdzie przechodzi chemioterapię. Bardzo potrzebuje krwi, która cały czas musi być przetaczana.

Wolontariusze, którzy chcą leczyć śmiechem, pilnie poszukiwani!

Czarnkowska filia fundacji Dr Clown ogłasza nabór wolontariuszy. Jeśli chcesz zdobyć wiedzę z zakresu „śmiechoterapii”, dołącz do ekipy „Doktorów Clownów".

Lech Wałęsa w Pile. Już w poniedziałek!

Były prezydent i legenda "Solidarności" Lech Wałęsa w poniedziałek gościł będzie w Pile. Spotkanie z nim odbędzie się sali miejskiej pilskiego Inwest-Parku.

Mamy nowych komendantów policji i szkoły policji

Insp. Beata Różniak-Krzeszewska została nowym komendantem Szkoły Policji w Pile. Z kolei komendą powiatową policji dowodził będzie insp. Sebastian Cichocki. Nominacje miały szczególną oprawę. Do Piły przyjechał Jarosław Zieliński, wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Komendant Główny Policji nadinsp. Jarosław Szymczyk.

Mamy pomysł na aktywne Walentynki

Święto zakochanych można spędzić romantycznie, ale można też aktywnie. My zachęcamy do tego drugiego rozwiązania. Można wystartować w "Koronie Wielkopolski" lub wystrzelać sobie weekend z volkswagenem.

Pilnie potrzebny dawca szpiku dla 36-letniej Moniki z Równopola

Apelujemy o pomoc dla 36-letniej Moniki z Równopola (gm. Kaczory). Kobieta choruje na białaczkę. Pomóc może jej tylko przeszczep szpiku kostnego. Niestety, dotąd nie znaleziono dla niej dawcy. Monika ma męża i dwójkę dzieci, które wierzą, że mama będzie zdrowa...

Zygmunt Jasiecki Człowiekiem Roku 2016!

Zygmunt Jasiecki – przewodniczący Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi” zwyciężył w wielkopolskiej edycji plebiscytu organizowanego przez Głos Wielkopolski „Człowiek Roku 2016”. Pozostałych uczestników konkursu pokonał zdecydowaną przewagą głosów.