Adres e-mail:

Wydanie:

Na wiosnę 2017 roku Leroy Merlin Polska otworzy w Pile sklep z materiałami do budowy, remontu i dekoracji domów oraz ogrodów. Nowy obiekt handlowy sieci zlokalizowany jest pod adresem ul. 500-Lecia Piły 5, w miejscu dotychczas zajmowanym przez inny sklep z materiałami budowlanymi – informują przedstawiciele Leroy Merlin.

Wszystkie prace remontowe zakończone zostaną na wiosnę przyszłego roku, kiedy to po wyposażeniu i zatowarowaniu, sklep przyjmie pierwszych klientów.

- Cieszę się, że Piła będzie kolejnym punktem na mapie sklepów Leroy Merlin. W momencie otwarcia nasz nowy market w Pile będzie już ósmym sklepem Leroy Merlin w województwie wielkopolskim. Tak duża sieć sklepów, a tym samym dostępność produktów i usług dla domu i ogrodu, oznacza większy komfort zakupów oraz oszczędność czasu dla naszych klientów – powiedział Janusz Górka, Dyrektor Regionalny Leroy Merlin Polska.

W sklepie Leroy Merlin w Pile o komfort klientów zadba ok. 100 osobowa ekipa doradców klienta, logistyków, kasjerów wraz z kadrą zarządzającą. Dyrektorem pilskiego Leroy Merlin został Radosław Głowacki.