Adres e-mail:

Wydanie:

W VIVO! imprezy zaczną się od 12. Zatańczą Seniority i pokaże się młodzież z MDK. Do tego pokaz zoomby i fitnesu. O godzinie 16. zagra zespół Future Folk ze Stanisławem Karpielem - Bułecką.

Do godz. 17. w VIVO! rozdawane będą lampiony, które o godz. 20. wystrzelone zostaną w niebo, ze stadionu przy ulicy Okrzei, gdzie w niedzielę również grała będzie Orkiestra WOŚP.

Galeria Kasztanowa zaprasza już od godziny 11. Event poprowadzi Jagoda Judzińska z Top Model, z którą zwycięzca licytacji będzie mógł wypić kawę. Będą też pokazy sztuk walki, a w galerii stanie profesjonalny ring. Być może jedną z walk poprowadzi sam starosta. O godz. 17. zagra zespół Nadmiar.

Od 17,. akcja będzie toczyć się także na stadionie przy Okrzei, gdzie Orkiestrową publiczność rozgrzeje muzyka discopolowa, siłowanie na rękę i grochówka. Na scenie wystąpi m.in. grupa AM, czy grający śląskie szlagiery Krzysztof Koniarek oraz Daniel Nitecki.

Od godz. 12.30  hali PWSZ, przy ul. Podchorążych mecz koszykówki. Najpierw zagrają młodziczki Basketu, a potem na parkiecie pojawi się druzyna VIP-ów, której kapitanem będzie sam Eligiusz Komarowski. W jego teamie zagrają m.in. żużlowiec Jarosław Hampel, wioślarka Natalia Madaj, zawodnik MMA Marcin Wójcik czy "Pan Usterka" Dominik Strzelec.

Wylicytować można także samego starostę. Na portalu Allegro rozpoczęto licytację jednego dnia pracy Eligiusza Komarowskiego, Cena wywoławcza to 1000 złotych. Aukcja zakończy się 18 stycznia.