Adres e-mail:

Wydanie:

Laureatki konkursu będą reprezentować nasz region oraz kraj w konkursach międzynarodowych. Na zwyciężczynie czeka m.in. samochód osobowy oraz 10 tys zł. Oczywiście po raz kolejny nie braknie możliwości zdobycia nagrody w postaci wyjazdu na festiwal filmowy w Cannes, a tegoroczną nowością będzie wyjazd na festiwal filmowy do Wenecji.


W konkursie wziąć udział mogą dziewczyny, które spełniają kilka wymogów:

- są w wieku od 14 do 29 lat,
- posiadają wzrost powyżej 170 cm
- są bezdzietnymi pannami.

Dziewczyny w wieku od 14 do 18 lat mają szansę na tytuł Wielkopolska Miss Nastolatek, a te w wieku 18-29 na tytuł Wielkopolska Miss.


W tym roku organizatorzy ponownie przyjmują zgłoszenia od kandydatek z całej Polski oraz po raz pierwszy zainteresowana udziałem dziewczyna nie musi posiadać polskiego obywatelstwa, jednak musi zamieszkiwać/studiować na terenie Polski.


Wszystkie zainteresowane kandydatki powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.wielkopolskamiss.pl, a na casting zabrać ze sobą:

- dowód osobisty lub legitymację szkolną,
- sukienkę,
- kostium kąpielowy bikini i buty na wysokim obcasie.


Dziewczyny, które zakwalifikują się do wielkiego finału wyborów, będą miały szansę powalczyć o koronę najpiękniejszej Wielkopolanki podczas gali zaplanowanej na koniec maja.
-----------------------

CASTING: 13.01.2018 (sobota) w godz. 09:00-11:00 - Piła, Piastów 15 (Hotel Gromada)