Adres e-mail:

Wydanie:

Do zdarzenia doszło 13 listopada w nocy. Przybyli na miejsce strażacy zastali rozwinięty pożar w obrębie poddasza oraz zadymienie w części parterowej budynku. Ogień zaczynał już pojawiać się w pomieszczeniach na niższych kondygnacjach.

Pięcioosobowa rodzina, w tym trójka dzieci, ewakuowała się samodzielnie przed dojazdem służb ratowniczych i schroniła się w domu na sąsiedniej posesji.

Choć strażacy pojawili się na miejscu szybko, to pożar całkowicie zniszczył poddasze budynku oraz część pomieszczeń w części parterowej. Dom zupełnie nie nadaje się do zamieszkania.

Rodzina w nim mieszkająca straciła w pożarze wszystko. Domownicy musieli uciekać z płonącego budynku szybko, by nie stracić życia... Cała piątka została z tym, co miała na sobie.

Na miejsce zdarzenia przybył m.in. Wójt Gminy Tarnówka, który zadeklarował pomoc dla pogorzelców. Konieczna będzie bowiem kompletna odbudowa domu. Rodzina otrzymała doraźną pomoc z Gminnego Ośrodka Pomocy w Tarnówce. W pracach budowlanych pomaga również jedna z miejscowych firm. Urząd Gminy w Tarnówce udostępnił konto, na które wpłacać można pieniądze na rzecz poszkodowanych. Potrzebna jest każda, nawet najmniejsza kwota.

Potrzebna pomoc dla pogorzelców!
13 listopada rodzina państwa Godlejewskich z Piecewa straciła w pożarze domu cały dorobek życia. Osoby, które chciałyby pomóc finansowo pięcioosobowej rodzinie, mogą dokonywać wpłat na konto:
SBL Złotów o/ Krajenka,  numer konta: 78 8941 1029 0075 2853 2000 0110
GMINA TARNÓWKA, ul. Zwycięstwa 2, 77- 416 Tarnówka.