Adres e-mail:

Wydanie:

 

Pilski sklep po remoncie uroczyście otwarto 7 listopada, ale akcja promująca sklep w nowej odsłonie trwa aż do piątku, 10 listopada.

Komfort to obecnie sieć 147 sklepów własnych oraz franczyzowych, a liczba ta regularnie się zwiększa. Dynamiczny rozwój sprawia, że marka nie tylko rośnie, ale i ulega zmianom, odnawiając wnętrza istniejących sklepów. Komfort rozumie, że funkcjonalny i przejrzysty układ sklepu, ułatwia Klientom podejmowanie odpowiednich wyborów.

We wtorek, 7 listopada odbyło się uroczyste otwarcie sklepu w Pile, ul. Towarowa 1. Salon ukazał się w nowej odsłonie, w zupełnie innej, nowoczesnej stylistyce. Najnowszy koncept został stworzony z myślą o przyjemnych i wygodnych zakupach. Poszukiwanie „kawałka podłogi” staje się łatwiejsze, kiedy panele i podłogi drewniane są kolorystycznie uporządkowane, a dywany stylistycznie wyeksponowane w szafach dywanowych czy na specjalnych podestach. W efekcie sklep Komfort staje się miejscem przyjemnym i komfortowym, a wnętrze inspiruje i zachęca do zapoznania się z ofertą.

Specjalnie z tej okazji przygotowano wyjątkową akcję promocyjną. Komfort zaprasza Klientów do skorzystania z rabatu 20% na cały asortyment oraz do 50% na wybrane produkty (rabaty nie dotyczą usług i nie łączą się z innymi promocjami). Sieć Sklepów Komfort posiada w swoim asortymencie szeroką ofertę podłóg drewnianych, paneli laminowanych i winylowych, wykładzin dywanowych i elastycznych, a także różnorodną kolekcję dywanów. Ponadto w wielu sklepach sieci (również w Pile, ul. Towarowa 1) dostępna jest już najnowsza kolekcja drzwi. Komfort to przede wszystkim wygoda, a co za nią idzie szereg usług dodatkowych: pomiar, transport, montaż oraz obszycia wykładzin dywanowych.

Sklep przy ulicy Towarowej w Pile zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18, w sobotę w godzinach 9-14.