Adres e-mail:

Wydanie:


Jacek przez wiele miesięcy leżał na OIOM-ie, a jego stan był bardzo poważny. Od jakiegoś czasu przebywał już jednak w domu. Niestety, stan mężczyzny znów się pogorszył i konieczna była kolejna operacja, którą przeszedł w ubiegłym tygodniu. W związku z tym potrzebna jest krew. Chory cały czas utrzymywany jest w śpiączce farmakologicznej.

Przypomnijmy, motocykl Jacka, w lipcu ub. roku, zderzył się na alei Poznańskiej z samochodem osobowym. Motocyklista doznał groźnych urazów. Usunięto mu śledzionę oraz fragment uszkodzonej wątroby. Do tego doszedł uraz głowy z krwiakiem wewnątrzmózgowym oraz liczne złamania. Wśród powikłań pojawiło się zapalenie płuc i zakażenie bakterią E. coli.

W trakcie wielu czynności lekarskich choremu podawana była krew. Teraz znów apel jest aktualny. Nieważna jest grupa, ani parametry krwi. Oddając krew, trzeba jedynie zaznaczyć, że potrzebna jest dla Jacka Staszaka.

Krew można oddawać w pilskim szpitalu. Centrum Krwiodawstwa czynne jest od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 – 10.30, tel.: 67/ 210 64 92.