Adres e-mail:

Wydanie:

Informacja od wydawców

Szanowni Państwo

Informujemy, że w styczniu 2018 wydania dwutygodnika Piła NaGłos oraz miesięczników Trzcianka-Czarnków NaGłos i Złotów NaGłos ukazały się po raz ostatni. Nie będziemy kontynuować ich wydawania.

Dudziarze z Europy znów zagrają w Połajewie

W najbliższy weekend (20-21 stycznia) do Połajewa, już po raz 18., przyjadą dudziarze z całej Europy. Na to wyjątkowe wydarzenie zapraszamy!

Chcesz zostać Miss Wielkopolski? Zgłoś się na casting w Pile!

Rozpoczynają się castingi dla kandydatek, które chcą ubiegać się o tytuł najpiękniejszej Wielkopolanki 2018 roku, w konkursie Wielkopolska Miss. Casting w sobotę, 13 stycznia w Pile.

Samochód przerwał barierkę i spadł z mostu

25 stycznia, w Wyrzysku doszło do wypadku. Z nieznanych dotąd przyczyn, samochód marki Mercedes, przerwał barierkę na moście i spadł na dół. Kierowca przeżył wypadek.

Cztery loty helikopterem na licytacji w sztabie starosty

Eligiusz Komarowski, który jest szefem sztabu WOŚP Miasto Piła odsłonił karty. Imprezy w niedzielę będą odbywały się m.in. w galeriach VIVO! i Kasztanowej. Od 17. na stadionie przy Okrzei disco polo i grochówka, a w hali PWSZ mecz koszykówki z gwiazami sportu. Do tego do wylicytowania 4 loty helikopetrem.

Ciężarówka wpadła do Gwdy. Zakleszczonego w kabinie kierowcy nie udało się uratować

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek 28 grudnia, na obwodnicy Piły. Do rzeki wpadła ciężarówka, służąca do przewozu drewna. Pojazd spadł z mostu, z wysokości 7 metrów. Kabina ciężarówki utknęła pod wodą. Kierowca TIR-a nie przeżył. Działania ratownicze trwały ponad 11 godzin.

Trzy wypadki w regionie. Zginął kierowca TIR-a

Obfite opady śniegu i niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, to zapewne dwie przyczyny wypadków, do których doszło we wtorek, 16 stycznia, na drogach krajowych nr 10 i 11. W jednym z nich zginął kierowca ciężarówki.

Zatrudnij starostę Komarowskiego, wynajmij kapitana Głowskiego na rejs!

26. Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami. W Pile będzie się działo! Tym razem, oprócz sztabu prezydenckiego, który zawsze swoją główną siedzibę miał w RCK, do zbiórki włączy się także „Sztab WOŚP Miasto Piła”, którego głównodowodzącym został Eligiusz Komarowski

Piernikowe miasteczko

W Bergen, norweskiej stolicy fiordów, co roku powstaje największe piernikowe miasteczko świata. W tym roku Pepperkakebyen – bo tak brzmi norweska nazwa miasta z piernika – obchodzi jubileusz 25 –lecia.

Rekordowa zbiórka w Pile!

Ponad 200 tysięcy złotych zebrały trzy pilskie sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nadal trwają aukcje internetowe, które przynieść mogą dodatkowe pieniądze. Bez względu na ich wynik, tegoroczna zbiórka w Pile pobiła rekord. Brawo Piła!